Stadsmissionens styrelse

Styrelseledamöter

Per-Olof Marklund - Ordförande
per-olof.marklund@telia.com
070-525 26 60

Mats Philipsson - Vice ordförande
mastphilipsson@hotmail.com
076-831 65 68 

Robert Koss
robert.koss@svenskakyrkan.se
 
070-601 08 83

Ulla Nykvist
ulla@guldstaden.nu 
070-293 10 75

Elisabeth Wiklund
a.elisabeth.wiklund@hotmail.com
 
076-808 54 32

Peter Eriksson

korken@hotmail.com
076- 100 15 06

Ann-Britt Andersson
781611@burea.se
070-550 03 62

Olle Andersson
781611@burea.se
070-578 16 11

Pär Marklund
holmsvattnet24@gmail.com
070-693 21 67



Adjungerade

Thomas Nordenstam - Kassör
thomas.nordenstam@swipnet.se
070 394 94 82

Magnus Hammega - Föreståndare
magnus.hammega@skellefteastadsmission.se
070-363 28 22

Ge en gåva
Vi behöver från privatpersoner och företag för att kunna hjälpa andra människor. Vill du ge bort en annorlunda födelsedagspresent kan du ge bort ett gåvokort och samtidigt se till att någon annan får en bättre vardag.

Våra gåvor hittar du här

Vill du veta mer om vad vi på Stadsmissionen gör, kontakta oss:

info@skellefteastadsmission.se